System Windows 11 nowość w świecie OS

https://windows11.pl/wp-content/uploads/2021/08/nowosc-w-dzieidzinie-OS-windows-11-dla-calej-rodziny.jpg
mniej błędów, tryb dla całej rodziny

Jesteśmy świadkami rewolucyjnych zmian dokonywanych w najpopularniejszym na świecie systemie operacyjnym nowoczesnych technologii. Przeprowadzone testy w kanałach Beta i Dev doprowadziły do obiecujących rezultatów. Każdy użytkownik Windows 11 będzie mógł się o tym osobiście przekonać, pod warunkiem, że zapisze się do programu Insider i pobierze instalator umieszczony na oficjalnej witrynie. Warto zaznaczyć, że proces wprowadzania zmian jest ciągły i wciąż na bieżąco aktualizowany. Zatem największe zaskoczenia jeszcze przed nami!

indows 11 – mniej błędów, większa efektywność

Poprawiona została większość kluczowych dla systemu funkcji, dzięki czemu możliwe stały się:

  • wyłączanie internetowego touchpada
  • swobodniejsza aktywacja głosowa przy korzystaniu z ikon mikrofonu, operowanie komunikatami w formie systemowych zapowiedzi i zaproszeń
  • redukcja usterek związanych z pętlą awarii explorer.exe
  • redukcja usterek spowodowanych prawym przyciskiem myszy
  • ulepszony wygląd kalendarza
  • lżejsza praca na wielu monitorach
  • lepsza czytelność rozmytych dotąd ikon aplikacji
  • swoboda pracy na pasku zadań dzięki klawiszom WIN, B oraz dopasowanych strzałek
  • łatwiejsze ustawienie IP

Windows 11 – niezbędny w domu i w firmie

Wcześniejsze wersje systemu dość często borykać się musiały z błędami, przez które występowały częste awarie zasilania oraz baterii. Od tej pory wreszcie będzie można o tym zapomnieć! W dodatku, paski postępu mieszczące się w Ustawieniach, mają zmienioną kolorystykę dla zwiększenia widoczności. Ustawienia personalizacji można traktować bardziej awangardowo, przełączniki przestaną nieoczekiwanie znikać w momencie, gdy zetkną się z kursorem. Takie rozwiązania niezwykle ułatwiają pracę na sprzętach firmowych, pracujących nierzadko przez kilkanaście godzin dziennie.

Windows 11 – dla całej rodziny

W Windows 11 zauważyć też możemy specyficzny widżet Rodziny dla kont MSA. Można nim operować w dowolnie wybranej wersji językowej na całym świecie. Dzięki temu łatwiejsze stanie się zaobserwowanie aktywności innych użytkowników z kręgu grupy rodzinnej Windows. Zyskujemy dzięki temu zwiększoną widoczność w sieci.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Sliding Sidebar